Gdzie wyjechać z kochanką?

Gdzie wyjechać z kochanką?

2 marca 2022 0 przez sex Masterka

Wielu z nas zastanawia się nad tym „Gdzie wyjechać z kochanką?” i co najciekawsze tego typu wyjazd jest raczej uzależnionym od naszych chęci, bo jedni planują wyjazd tylko w piątek po pracy i to jakieś kilkadziesiąt kilometrów od domu, a inni preferują wyjazd zaczynający się w piątek po pracy, a jego zakończenie planują na niedzielę w okolicy godziny piętnastej. Jakaś część z nas posiada działkę rekreacyjną znajdującą się blisko godzinę drogi od sporego miasta takiego jak Warszawa lub Wrocław, a inni muszą się postarać o lokum takie jak dość dobry hotel lub hostel. Najistotniejszym jest jednak to, że każdy ma inne wymogi jeśli chodzi o ten czas spędzony z kochanką, czyli dla jakiejś części z nas jakość nie ma kluczowego znaczenia, bo nie liczy się wygląd miejsca, w którym to oddajemy się zabawom erotycznym, ale to że takie zabawy będą miały miejsce i to w ten najbliższy weekend poza sporym miastem. Takie podejście do sprawy nie jest tym dziwnym, bo zabawa jest najważniejszą z psychologicznego punktu widzenia.

Dalsze wyjazdy.

Jakaś część z nas wie, że dalsze wyjazdy z kochanką bywają rzecz jasna tymi problematycznymi, bo to rzecz jasna koszt i to w pewnym procencie przypadków nie mały. Jednym słowem nie każdego z nas stać na coś w tym stylu częściej niż raz na rok. Kluczowe znaczenie ma też i to, że pewna część ludzi jest w związkach stałych i to nawet urzędowo. Dlatego też jakiś dalszy wyjazd z kochanką nie wchodzi w grę jeśli ta osoba lub te osoby nie wymyślą sobie dostatecznie dobrej wymówki. Właśnie z tej przyczyny większość tego rodzaju przygód jest tańszymi opcjami, a konkretniej tymi powiązanymi z wypadem, który trwa może dwa lub trzy dni i jest powiązany z lokum średnio urodziwym. Na bardziej wyszukaną opcję osoby takie decydują się dwa razy do roku lub raz na dwa lata. Nie chodzi w tym przypadku o brak pieniędzy, ale raczej o to jak ukryć wydatek tego rodzaju przed stałym partnerem życiowym, który to w sposób ciągły może dopytywać się o pewne znaczne wydatki i mieć wiele wątpliwości, co do odpowiedzi, które otrzymuje. Takiego stałego partnera lub partnerkę bardzo często satysfakcjonują tylko te mocne argumenty związane z wyjazdami służbowymi lub z czymś innym co raczej twardo brzmi.

Psychologia.

Wyjazdy z kochanką są związanymi głównie z tymi wrażeniami erotycznymi, a takowe to dość zawiła sprawa. Mowa tu konkretnie o tym, że wielu typowo żyjących ludzi te przygody wiąże raczej z tymi niezbyt wysokimi kosztami i co najciekawsze wrażenia są często ważniejsze od miejsca spotkania, czyli od jego aparycji. Kluczowe znaczenie ma też i to, że raczej niewielu stać na romansowanie w wyszukanych miejscach, bo odjazd do takowych kosztuje, ale też i bardziej majętni ludzie muszą się zająć kwestiami powiązanymi z finansami. Może i mniej dotyczy to singli, ale i oni nie chcą wydawać zbyt wiele, bo pewna część singli ze znacznym majątkiem kombinuje tak, by kochanek lub kochanka wyszły ich niezbyt drogo.

Inne wzmianki o psychologii.

Wiele znaczy też i to, że jakaś część z nas chce ukrywać te wyjazdy z kochanką w jakieś ciekawe miejsca. Postępują tak nie tylko ludzie na poziomie w związkach małżeńskich, ale też i single dla których to spotykanie się z kochanką jest opcją kłopotliwą. Tak może być ze względu na to, że kochanka w rzeczywistości jest prostytutką, która odsiedziała dwa lata w więzieniu. Historia takiej kochanki może zaszkodzić chłopakowi z dobrej rodziny, który to od kilku miesięcy jest prawnikiem i może awansować.

Koszty.

Jeśli chodzi o te koszty wyjazdów z kochanką lub kochankiem to dla wielu osób to nie tylko wydatek, ale też i pewnego typu stres, bo ukrywamy tego typu wydarzenia przed znaczną częścią rodziny, a to bywa stresujące. Z drugiej strony nawet singiel boi się związać oficjalnie z kochanką, której przeszłość jest nieciekawą lub ma dość złą opinię w kręgu jego najbliższych znajomych. Pozornie te sprawy to nie koszty, ale utrzymanie pewnego rodzaju spraw w tajemnicy niestety kosztuje i jeśli nie są to rzeczywiste wydatki, takie jak choćby przelewy bankowe, to i tak obciążenie psychologiczne nie jest ciekawym czynnikiem.

Zobacz również pożyczki 15 minut