Agencja Pracy Dygowo   tel:  533 024 116

Agencja Pracy Dygowo tel: 533 024 116

5 sierpnia 2020 0 przez sex Masterka

Turystycznie Kołobrzeg jest drinkiem spośród najbardziej obleganych miast w Polsce, szczególnie w okresie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na dowolnych pracowników jest zwykle spore. Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą organizacją pracy tymczasowej, umożliwiającą szybką oraz solidną usługa w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie z branży Twojej działalności, znajdziemy dla Ciebie osoby chętne do produkcji.

Agencja Pracy Nowogard tel: 533 024 116

Nasi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki swej pociech zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Doskonała kondycja naszych działań sprawia, że klienci chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli chce Obecni na bliskim trafieniu do osób z pełnej Europy, które szukają zatrudnienia w Twojej branży, to dotarłem w piękne miejsce. Współpracujemy z tysiącami poszukujących pracy ludzi – są oni w nowym wieku, mają inne kwalifikacje, poszukują nowego typie zatrudnienia, lecz łączy ich jedno: wszyscy są niezwykle dobrzy i zaangażowani w nasze dzieła.

Pomożemy Ci nawiązać zgodę z pracownikami w sposób o moc szybszy, niż konkurencja. Stosujemy nowoczesne technologii, dzięki którym dobór pracowników jest o moc korzystniejszy i sprawniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, kiedy i człowieka – większe.

Na bazie wprowadzonej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego oraz umiejętności. Przez wszystek okres to Ty masz opiekę nad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej praktyki jest jedynie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej realizować będzie Twoje oczekiwania – w dowolnym czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Nowogard tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu również na bliższy, kiedy a na większy czas – możliwe istnieje również nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy gości z pełnej Europy, lecz zatrzymujemy się przede każdych na osobach pochodzących z Ukrainy, Białorusi, lub innego kraju dawnego SSR. Dla nich wyraża to milowy krok w toku prace i pełniejsze perspektywy, i dla Ciebie – mniejsze koszty połączone z zatrudnieniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz jeszcze brać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed rozpoczęciem współpracującego z nami człowieka do Twojej grupy w sumie wprowadzimy jego pobyt, załatwimy prawo na pozycję, a jeszcze miejsce zamieszkania. Pokryjemy oraz wszelkie koszty połączone z dostępem do pracy, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy ekspertów w kilkudziesięciu innych dziedzinach, lecz wśród polskich użytkowników najogromniejszą popularnością cieszą się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami dobrze wyszkoleni specjaliści i pielęgniarki, a też ratownicy medyczni oraz salowe. Dzięki naszemu wykształceniu oraz sprawdzeniu gotowi są oni do rozpoczęcia pracy z wczas w jakimkolwiek szpitalu na terenie Polski. Posiadają oni każde niezbędne dokumenty dodatkowo są doskonale przeszkoleni w myślach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak autobusów kiedy i ciągników czy TIRów, a też operatorami koparek, walców a tym podobnych maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia potrafią oni i czystą kartotekę, jeżeli chodzi o każde poważne wykroczenia drogowe. Ich przyjęcie jest dlatego nie tylko gwarancją satysfakcji, ale i bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników również do prawych prac produkcyjnych, kiedy i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich wiedz przyczynią się również w interesie przetwórstwa produktów spożywczych, kiedy i oryginalnego sposobu odlewniach, zakładach kamieniarskich i zagranicznych liniach produkcyjnych. Wszyscy nasi ludzie są w sumie energii oraz silni, dlatego współpraca spośród nimi będzie czystą przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby są wszelkie zezwolenia i wiedzę zezwalającą na błyskawiczną i wygodną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale znajdą się również na zajęciach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, kiedy także w domowych firmach przejmujących się naprawą instalacji pewnego rodzaju.
Ochrona głów również brania – oferujemy dobrze znających swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zainteresują się zabezpieczeniem imprez masowych. Nasi pracownicy znają wszystkie niezbędne techniki samoobrony, stąd też doskonale sprawdzą się w ziemi prywatnych ochroniarzy również mienia ruchomego, obiektu, kiedy także osoby.
Zachęcamy do kontaktu.

Agencja Pracy Nowogard tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg